چیپوا بیمارستان بازنشستگان مستمری بگیران

چیپوا: بیمارستان بازنشستگان مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی صنعت تولید بیمه نوربخش مستمری

گت بلاگز فضای مجازی منتقدان مادرم همگی حسود هستند / دختر بانوی اول فرانسه

دختر کوچک همسر مدیر جمهور فرانسه، در دفاع از اختلاف سنی مادرش با امانوئل مکرون منتقدان او را حسود خواند.

منتقدان مادرم همگی حسود هستند / دختر بانوی اول فرانسه

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ دختر بریژیت تروینو که اکنون بانوی اول فرانسه لقب گرفته است از منتقدان و حمله کنندگان به مادرش به شدت انتقاد کرد و آنها را حسود خواند. تیفانی 32 ساله خطاب به کسانی که از اختلاف سنی مادرش با مدیر جمهور فرانسه خُرده می گیرند گفت “چیزی جز حسادت پشت این انتقادها نیست”. او گفت “نمی خواهم به مردمی که اینگونه واکنش‌ها می کنند اعتبار ببخشم. با این رفتارها، نفرت را در قرن بیست و یکم به وضوح می بینم. اینگونه حملات معمولا فقط زنها را نشانه می گیرد و شما نمونه آن را در قبال مردهای سیاستمدار یا همسران زنان سیاستمدار نمی بینید”.
تیفانی، دختر کوچک همسر مدیر جمهور فرانسه، متاهل و دارای دو فرزند هست. او یک وکیل است و وعده داده است که در انتخابات آتی پارلمان فرانسه شرکت خواهد کرد. نحوه آشنایی امانوئل مکرون با همسرش در سال های نوجوانی، پیش و بعد از پیروزی او در انتخابات جنجال رسانه ای زیادی به پا کرد. مکرون در دوران دبیرستان عاشق معلم ادبیات خود که 25 سال از او بزرگتر بود شد و علی رغم مخالفت خانواده اش با وی ازدواج کرد. معلم ادبیات او متاهل بود و سه فرزند داشت و به خاطر ازدواج با امانوئل مکرون از همسرش جدا شد.
بریژیت در این باره می‎گوید: “ما کم کم عاشق هم شدیم. امانوئل 17 سال داشت که به من گفت هر کاری هم بکنی من با تو ازدواج می کنم. اصرار به او فایده ای نداشت. بالاخره علاقه هر چیزی که سر راهش بود را برداشت و من به خاطر او از همسرم جدا شدم”. ولی امانوئل مکرون نیز در دفاع از همسرش گفته است “او قربانی زن ستیزی هست. اگر من بیست سال از همسرم بزرگتر بودم هیچکس این حرف ها را نمی زد ولی چون او از من بزرگتر است همه می گویند این زندگی دوام نخواهد داشت”.

امانوئل مکرون یکشنبه هفته گذشته در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه مارین لوپن، رقیب خود را کنار زد و پیروز انتخابات شد.

عبارات مهم : فرانسه

انتهاب خبر/

واژه های کلیدی: فرانسه | ازدواج | فرانسه | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | امانوئل مکرون | بریژیت تروینو | رئیس جمهور فرانسه

منتقدان مادرم همگی حسود هستند / دختر بانوی اول فرانسه

منتقدان مادرم همگی حسود هستند / دختر بانوی اول فرانسه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog