چیپوا بیمارستان بازنشستگان مستمری بگیران

چیپوا: بیمارستان بازنشستگان مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی صنعت تولید بیمه نوربخش مستمری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جدایی امیری و بیرانوند کار پرسپولیس را سخت خواهد کرد / منافی

پیشکسوت پرسپولیس، جدایی احتمالی بیرانوند و امیری از این تیم را بسیار مسئله ساز قلمداد کرد.

جدایی امیری و بیرانوند کار پرسپولیس را سخت خواهد کرد / منافی

منافی: جدایی امیری و بیرانوند کار پرسپولیس را سخت خواهد کرد

عبارات مهم : جدایی

پیشکسوت پرسپولیس، جدایی احتمالی بیرانوند و امیری از این تیم را بسیار مسئله ساز قلمداد کرد.

جواد منافی، پیشکسوت پرسپولیس، در گفت و گو با ایسنا راجع به شرایط پرسپولیس در فصل پیش رو گفت: خدا رو شکر اسکلت بندی تیم پرسپولیس حفظ شده است ولی مسئله مهم تیم در نیم فصل اول است که در بعضی از پست ها خلاء احساس می شود. امیدواریم پرسپولیس در نیم فصل اول امتیاز از دست ندهد و با جذب بازیکنان خوب در نیم فصل دوم بتواند روند خوب خود را در سال های گذشته ادامه دهد.

وی در مورد جدایی احتمالی بیرانوند و امیری از پرسپولیس اظهار کرد: اگر این اتفاق بیفتد، کار پرسپولیس به مراتب سخت تر خواهد شد. هواداران هم از تیم انتظار دارند ولی از شرایط تیم آگاه هستند. به هر حال پرسپولیس در هر سه لیگ کار مشکل در پیش دارد و تیم هایی مثل تراکتور، سپاهان و ذوب آهن بازیکنان خوبی را جذب کردند و جهت پرسپولیس در فصل آینده مسئله ساز خواهند بود. امیدواریم امسال به خوبی طی شود و شاهد پرسشها دیگر جهت پرسپولیس نباشیم.

جدایی امیری و بیرانوند کار پرسپولیس را سخت خواهد کرد / منافی

پیشکسوت پرسپولیس راجع به بازی با الدوحیل در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی بسیار مشکل در پیش داریم. در این بازی، نبود مهره های تاثیر گذار قطعا احساس خواهد شد و امیدواریم بیرانوند و امیری در تیم ماندگار شوند. چون اسکلت بندی تیم تا حدودی حفظ می شود. با توجه شرایطی که پرسپولیس دارد امیدواریم شاهد افزایش تیم مرحله نیمه نهایی باشیم.

او هم چنین راجع به بازیکنان ورودی تیم در نیم فصل دوم اظهار کرد: این بازیکنان جهت اینکه بتوانند تاثیرگذار باشند، باید با تیم هماهنگ شوند و این مسئله مدتی وقت می برد و غیر از سروش رفیعی، بقیه بازیکنان سابقه حضور در تیم پرسپولیس را ندارند. پرسپولیس تیم بزرگی است و هر کسی هم وارد این تیم می شود باید بداند که این تیم، تیم بزرگی هست. امیدواریم با هدایت برانکو، بازیکنان هر چه سریع تر در تیم جا بیفتند و بتوانند تاثیر خودشان را بگذارند.

پیشکسوت پرسپولیس، جدایی احتمالی بیرانوند و امیری از این تیم را بسیار مسئله ساز قلمداد کرد.

واژه های کلیدی: جدایی | پیشکسوت | بازیکنان | بیرانوند | پرسپولیس | پیشکسوت پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog