چیپوا بیمارستان بازنشستگان مستمری بگیران

چیپوا: بیمارستان بازنشستگان مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی صنعت تولید بیمه نوربخش مستمری

گت بلاگز آذربایجان شرقی سند ۲۰۳۰ یونسکو مصداق بارز کاپیتولاسیون فرهنگی

امام جمعه تبریز گفت : سند ۲۰۳۰ آموزشی یونسکو مصداق بارز کاپیتولاسیون فرهنگی است و پذیرش این سند هیچ معنایی در نظام اسلامی ندارد.

سند ۲۰۳۰ یونسکو مصداق بارز کاپیتولاسیون فرهنگی

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ آیت الله محسن مجتهد شبستری امروز در خطبه های نماز جمعه تبریز افزود : این سند جهت عفت زدایی از جامعه نگاشته شده است و با اصالت ایرانی و اسلامی متناقض است در حالی که قبل از این سند، سند تحول آموزش و پرورش ارائه شده است بود که باید اجرایی می شد.

وی با اشاره به اعمال نفوذ بعضی کشورها در عالی ترین رده های شرکت ملل خاطر نشان کرد: همچون گذشته این کشورها تلاش دارند طرح های نفوذ نرم خود در کشور کشور عزیزمان ایران و سایر کشورهای در حال توسعه را اجرا کنند.
امام جمعه تبریز ادامه داد: دین زدایی و فرهنگ زدایی در بعضی از سرفصل و بندهای آموزش به کودکان در این سند عیان است و فقط مستشاران خارجی می توانند به آموزش و پرورش نظارت داشته باشند.
آیت الله مجتهدشبستری در ادامه با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب از دولت گلایه کردند که آیا بی سر و صدا این سند را امضا کرده، ادامه داد: شورای عالی فرهنگی انقلاب نیز نباید اجازه چنین کاری را به آموزش وپرورش می دادند و در چنین اسنادی باید دقت مورد نیاز انجام شود.
خطیب نماز جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود شرایط تشخیص و ضرورت گزینش افراد اصلح را متذکر شد و افزود : کوچکترین غفلت در گزینش افراد نادرست جامعه را متشنج خواهد کرد.
وی سلامت انتخابات و صیانت از برگه های رای را وظیفه شرعی و قانونی تمامی عوامل انتخاباتی برشمرد و هشدار داد: هرگونه دست اندازی در آرای مردم صورت نظام را خدشه دار و مردم را از نظام اسلامی دلسرد خواهد کرد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر ضرورت شرکت باشکوه در انتخابات و گزینش افراد اصلح مطابق فرمایش مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت : هفته آینده آذربایجانی ها همچون سایر هموطنان خود حماسه ای دیگر را پای صندوق های رای رقم زده و دشمن های کشور عزیزمان ایران اسلامی را حتی از اندیشه هرگونه ماجراجویی در کشور مایوس خواهند کرد.
انتهای پیام/خ

واژه های کلیدی: آموزش | تبریز | اسلامی | کشورها | سند2030 | یونسکو | کاپیتولاسیون | فرهنگی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog